Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz afterwhite09 #14581 üzenetére

    A két darab monitort milyen megosztásban szeretnéd használni, mert ha kiterjesztésként, akkor lesz egy baromi zavaró kávád középen...

    A konfig szerintem tökéletes, és nem kell a TI, nem hoz annyit, amennyivel többe kerül. Azt hiszem 4k-val nem fogod tudni full beállítások mellett használni. Én három monitoron repülök, az csak 3840x1024, és most jutottam el oda konfiggal, hogy elég neki minden (ja, igen P3D nem FSX vagy X-Plane). Inkább válasz valamivel kisebb beálításokat, de legyen meg a smooth érzés. :K

    (#14583) cintula187: Nem nekünk szól, attól még lehet jó. Oh wait... ;] :D

    (#14590) core2: Illetve egy darab 960-nal lenne eselyem 2 FHD monitoron tolni a jatekot vagy ahhoz ajanlott az SLI?

    Beállítás és programfüggő. Egyáltalán mit szeretnél használni, FSX-et FSX-SE-t vagy P3D-t?

    (#14592) Kbhont: Pöttyet magas lett, de egyébként nagyon szép leszállás.:R Nem lehet, hogy későn kaptad el a siklót, és utána nagyot kellett korigálni? Még néhány észrevétel (ha nem veszed zokon), csak azért mert te is fanatikus vagy. Flaps 40 nagyon indokolt, pláne ha nehéz a gép, tudomásom szerint autobrake 2 alatt nem szokás landolni a 26-oson, nem tekerted be a helyes HDG és GA értékeket a roboton, speedbrake nem aktív, APP mód miért aktív a roboton, ha kézzel repülsz? Még egyszer bocsánat én ilyen hülye vagyok minden szart észreveszek, de az is lehet, hogy a reply miatt zavarodtam össze. :o

    (#14596) sqpp: Az a scenery ez: [link] 60 FPS-sel vette fel, és fényelte. Nem volt egyéb mod.

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák