Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #33241 üzenetére

    A 860 EVO-val nem lehet mellényúlni.

    Én is ebben bíztam, bár régebben ódzkodtam a Samsungoktól. Kérdeztem az eladó komát várakozás közben, mennyire tartja jónak ezt a 860-ast, megéri-e a 3eft pluszt a Kingston UV500-hoz képest. Aszondta', hogy jók ezek, főleg mostanában a Windowson egyre jobbak. Nem értette, ettől miért vágtam savanyú pofát! :D

    főleg 4K-ban erősek

    Ez a lényeg, úgysem túl sűrűn fogok nagy fájlokat másolgatni. Jól futott a rendszer a cserélt Kingston-on is, de idegesített a HDS-nél tapasztalt olvasási teszt megtorpanás meg a sok sötétebb pötty! Egy helyen meg tudtam oldani a 14 napon belüli elállást és a másik bejáraton bemenve meg átvettem az online lefoglalt Samsungot a már visszavett SSD árával csökkentve. Nem tudom máshol hogyan megy, de itt az Aqua-nál egyszerű volt a csere.

    Köszi a Linuxos leírást, most olvasva már beugranak a dolgok, valóban sokat amortizálódtak az ismereteim az SSD cikk írása óta. :U
    Azt hiszem, már alapból systemd intézi az fstrim-et az új disztróknál, ami meg 16.04 alapú lesz, ott majd odafigyelek.

    Sok sikert neked is az X220 szétkapásához meg az új Samuhoz! Ez az USB3-on lógatós módszer valóban nem túl praktikus. Ezt a boot megoldást okosan megoldottad. Tetszik az ilyen. :)

    Szóval köszi az össz helpet, másoknak is, akik segítettek! A végén csak igazad lett, hogy nem 120GB-os SSD kell nekem.....

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák