Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Ant Man
    Szóval megadtam neki az esélyt. Reméltem hogy annak ellenére, min ment keresztül ez a film, legalább egy korrekt filmet tesznek le az asztalra. Az első előzetes után én kitartóan próbáltam ignorálni a filmet, hogy ez az ami totál felesleges egy Ultron után, ráadásul erőltetett is, csak hogy meglegyen az évi 2 film. És így a film után azt mondom, nem bántam meg hogy megadtam az esélyt, mert nem is lett rossz a végeredmény. Jó, nem egy Galaxis őrzői, de messze gázabb lehett volna a végeredmény, mint ami lett. Nem voltak elvárásaim, csak annyi hogy ne jöjjek ki rossz szájízzel a moziból, és ez nem is következett be,

    Nem akar sokat a film, nem akar erőltetetten jobb lenni mint az eddigi Marvel filmek, csak szimplán el akar szórakoztatni 2 órán keresztül. A poénok jók, a látvány kreatív, ahogyan megvalósítják ezt a hangyaperspektívát, Paul Rudd tökéletes választás volt a szerepre. Micheal Pena karaktere eszelős volt, és szerencsére pont annyi időt adtak neki, amennyit még nem volt idegesítő. Sajnos az egyik legnagyob bajom a filmmel, hogy az eredeti Hangya, azaz Hank Pym (akit Micheal Douglas játszik) olyan sótlan volt, hogy rossz volt nézni. Messze elmaradt Redford köcsög karakterétől, pedig az se volt egy nagy eresztés. A főellenség a szokásos Marvel szinten mozog, csak annyit lehet megjegyezni hogy a fószer alakította a House of Cardsból. A történet sem egy nagy eresztés, és talán a legnagyobb baja a filmnek hogy olyan jellegtelen. Szórakoztat, de nincs meg benne az ami mondjuk az Őrzőkben megvolt.

    Rengeteg utalás van benne, az első jelenet konkrétan rárobbantja az arcodra azt hogy ez egy Marvel film, mielőtt még kételkednél. Van rengeteg cameo, ami közül van egy hosszabb, amin konkrétan majdnem bepisiltem a röhögéstől :D
    És persze van Stan Lee cameo is, amivel kapcsolatban csak annyit tudok elmondni, hogy ez kezd egyre jellegtelebb lenni.

    És igen, most is van stáblistás jelenet, konkrétan kettő. Az első az nem biztos hogy sokat fog mondani azoknak, akik nem olvasták a képregényeket (vagy nem értették azt a jelenetet, mikor már be lett lógatva ez a dolog a film közepén). Nekem tetszett. Viszont a második. Azon konkrétan kiakadtam. Vártam egy Pókit, erre kaptam ezt, és így kavarog bennem az az érzés hogy wúúúúúúhúúúúúúúú ujjongás, illetve a bazdmegbakker így elengedni a nézőt érzés. Jó logikus meg minden, de érezteti velem azt hogy az még oly soká lesz :O :O

    Mindent összevetve aminek nincs herótja a Marveltől az nyugodtan tehet egy próbát, biztos nem fogja megbánni.

    7/10

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák