Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Du voltam TDKR imax vetitesen, egy szavam van ra: tokeletes!:)
    Legalabb is szamomra, bar lwhetett volna hosszabb -az utolso jelejet, de semmi panaszkodnivalom nincs ra, lehengerlo volt.

    Spoiler:
    heten daraltam mindent, ami deneverrel kapcsolatos, es kicsit utanaszamoltam Nolan verziojanak: 8evesen lesz arva, Chill kb 14 evet ul, aztan 7evig szamuzetes, szoval kb 29evesen (+talan kb 1-2ev) lett Batman, az maradt kb 1 evig (TDKban mondja Joker), utana 8 evig pihi, majd kb 3 napra visszater (+kb 110nap fogsag).
    Szoval nem volt egy hosszu karrierje, es kb 40 evesenmar vissza is vonult vegleg. :)
    Nem, mintha panaszkodnek, csak erdekessegkeppen.

    Szegeny Robin, mindenfele eszkoz nelkul kapta meg a stafetabotot (kocsi nincs, batpod Selinanal, a bat [nevetseges, hogy ezt nem forditottak le] felrobbant, a ket szett maszk elhasznalva[a barlangeban fogtak el, a kontener alattiban tunt el], szoval majd lehet izzasztani az ugyben Foxot, bar penz nem maradt+a felso emeleten egy arvahaz duborog. :D ).

    Mondjuk a szobrot meg azt, hogy teljesen csodbe ment kicsit erosnek tartottam, de vegig lekotott a film. :)

    Most potlom gyorsan a No man's landet es a Knightfallt.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák