Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    Hobbit:

    A sima, szinkronos változatot néztem.
    Előre leszögezném, hogy nagyon nagy LOTR fan vagyok. Minimum 20x láttam már mind a 3 filmet, ebből az utolsó 5 alkalommal a bővített változatot(lehet nekiülök megint :D ). Nekem nagyon bejött ez is, bár nem ér fel a LOTR filmekhez, de 1 párszor majd ezt is megfogom nézni az tuti :D. A következő 2 részt is kötelező lesz megnéznem. Egyedüli bajom a mozival volt, vagyis a székkel. Nyíregyházán néztem a moziban, de abban a székben kínszenvedés volt ülni. A végén már úgy éreztem, mint akinek tűket szurkálnának a hátsójába.

    Spoiler:

    Volt 1-2 olyan dolog a 2 film között ami 1 kicsit zavart/ nem értettem . A LOTR 1-részébe megtudjuk, hogy Bilbo 112 éves. A hobbitba 60 évvel vagyunk korábban, tehát akkor 62 éves lett volna bilbo (jól tartja magát :D )? Illetve amikor összegyűltek völgyzugolyba (Gandalf,Saruman, Elrond, Galadriel) és arról beszélnek, hogy akit Radagast látott az nem lehet Sauron és, hogy 400 éve már béke van. A Lotr-ba meg van 1 olyan rész amikor Elrond azt mondja , hogy ő ott volt 3000 évvel ezelőtt a végzet hegyénél, annál a csatánál, amelyiknél legyőzték Sauront. Valahogy ez nekem nem áll össze. Ja a dagadt törpe hatalmas volt benne, szétröhögtem rajta magamat :DDD
    Spoiler vége

    Ha pontoznom kéne, és ha hozzávenném, hogy a LOTR 10/10-es film nálam, erre adok egy 8/10-et. :)

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák