Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BITBOYS #107148 üzenetére

    Ennyire részletesen nem... de felületesen már láttam az SW részét. :)

    Amúgy nála sem a rendezéssel van baj átalában... hanem a sztorival mindig...

    Egyszerűen a forgatókönyveknek manapság nem adnak elég időt, nem gondolják át... csak belecsapnak jól hangzó dolgokat és csavarokat, összecsapják aztán durr bele, van pénz majd megoldjuk menetközbe... aztán abban igaza van Ridleynek, hogy jönnek az egyre drágább és drágább filmek, a mozijegyek egyre többe kerülnek emiatt és ki tudja hol a vége (a nézőszám már most folyamatosan csökken)... a minőség meg gyakran elég gyér, ami csak gyorsíthatja a folyamatot. Hollywood saját magát nyírja ki (mármint a mozis részét), ha így marad minden.

    Szóval szerintem rendezhetne simán filmet és a rendezéssel nem lenne baj, de épkézláb sztorit ki ad neki az jó kérdés.
    Látszik hogy amikor jó forgatókönyveked adnak neki, akkor jó filmeket hoz ő is.

    Ez a legújabb fű alatt összehozott új filmje (Világ minden pénze) is állítólag jó lett, a Martian is jó lett... egyiket sem ő írta (amennyire tudom). :D

    Sőt ha a sormintát nézzük, általában nem jó, ha a rendező írja is a forgatókönyvet meg ilyesmit... legalábbis a kivételek is ezt a szabály erősítik. :)
    Rengeteg jónak ígérkező film/franchise ezen vérzett el az utóbbi időben (gyenge sztori/forgatókönyv).

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák