Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Köszönöm minden invitálónak a meghívást Munfayl-ba. Ha ez a CZ lecseng, akkor el is fogok nézni oda. Viszont nem akarok csalódást okozni, vessetek meg, ítéljetek el, de én nem vagyok egy nagy open fan. Ha megvalósul az az ígéret, és a net nélkül, csak otthoni verzió is kijön, én biztos azt választom. Utólag el kell ismerni, sokat veszítettem volna. Itt egy élő, lélegző világban, egy közös térben lehet játszani, és ez még akkor is igaz, ha valaki szólózik. És ez a fórum nagyon nagy + a játékhoz(leszámítva egy-két aljas birodalmi Clipper-huszár teljesen alaptalan gúnyolódását az aszteroidákhoz fűződő rossz viszonyomat illetően. Én teljesen jogszerűen jártam el velük szemben, igenis mind a két aszteroida wanted volt!) Igény esetén szívesen elmondom, miért nem az open a kedvencem, de akárhogy gondolkozom, ezt csak nagyon hosszan tudnám kifejteni, és ha ilyen csúnyán telefirkálnám a fórumot, valószínűleg kiráncigálnátok Munfayl főterére, kalodába zárnátok, és megdobálnátok aszteroidákkal. Meg Clipper alkatrészekkel.(és az súlyos immunreakciót váltana ki belőlem)
    Ja, és ami a legfontosabb, abcúg Empire, éljen a Python márkaképviselet, kapjon defektet minden Clipper, és ne legyen náluk pótkerék...na jó, az legyen, de legyen leeresztve, és még hasonló ilyenek...

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák