Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Na, a tegnap esti menet érdekes volt. 1-2 hete elindultam, hogy folytassam a múltkor félbehagyott Road 2 Riches felfedező útvonalat. Cargo racket nem is vittem, mert úgyse kell. Aztán menet közben kiderült, hogy időnként olyan bolygókat szondázok, ahova le lehet - és érdemes is - szállni, mert különféle nyersanyagok vannak szétszórva (distress beacon, roncsok). Aztán találtam olyan dolgokat is, amiket érdemes lett volna elvinni - csak hát nem fértek fel a hajóra. Sebaj. Aztán találtam olyan bolygókat, holdakat, amiket a) még senki sem fedezett fel korábban, b) még senki sem szállt le rájuk korábban (pedig lehetséges). Na, erre nem számítottam, hiszen ezeket a rendszereket már felderítették előttem, pont azért jöttem ide. Akkor leszállás, First Footfall bejegyzésért. Egy béna kacsa kecsességével sikerült becsapódnom. :DD Szerencsére a pajzs bírta (félig), úgyhogy nem robbant fel a hajóm ("kicsit" sajnáltam volna azt a pár milliós felfedezési adatot, meg azt a sok órát, amit ezzel töltöttem az utóbbi napokban). Kiderült, hogy 1.8 G nehézkedési erővel rendelkező bolygót találtam. Jó, de azt akkor sem értettem, hogy ha teljes erővel nyomom a "tolóerő fel" gombot, akkor miért zuhan vissza a bolygóra a hajóm... Mondjuk 30 méteres magasságból már meg se kottyant a pajzsnak. :)
    Aztán még leszálltam egy kisebb holdra is (újabb First Footfall bejegyzés), ott meg szépen repkedtek a mini vulkánokból kilőtt nyersanyagok, annyira kicsi volt a gravitáció. Csak az a baj, hogy meg kellett szakítanom az utat, indulhattam vissza a bubiba (röpke 350 fényév), hogy leadjam ezeket a felfedezéseket, és felkerüljön a nevem a csillagtérképre. :)

    Itt volt a béna kacsás leszállás:
    Itt meg a mini vulkánokból szedtem ki pár nyersanyagot:
    Ja, és ilyen komoly bónuszokat kaptam az első felfedezésekért:

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák