Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz oke #43229 üzenetére

    Hát van még bug bőven. :( Várható javítás a közel jövőben? Leszálltam egy másik FC-re. Ugyan úgy nem tudtam eladni a gyémántot. Próbáltam egyesével, de úgy sem. Volt SC-ba ugrás, majd vissza, játék mód váltás, játékból kilépés majd vissza. Semmi! Aztán egyszercsak engedte egyesével eladni. Kb az áru felét. Utána nem látta a market az árumat. Szerinte nem volt nálam gyémánt, de jobb alul meg írta, hogy 77 item van a rakterben. Átugrottam egy másik FC-hez, ugyan abban a rendszerben. Ott is ugyan ez. 77 item a raktérben, de piacon nem jelenik meg, mintha üres lenne a cargom. Átugrottam egy 115 km-re lévő FC-hez, oda meg nem tudok dokkolni, mert azt írja ki, hogy közelítsem meg a FC-t 7500 m-re. De hisz ott állok mellette. Ilyenkor átdobja a kijelölést a 115 km-re lévő FC-re. Kijelölöm azt ami mellett állok és dokkolni szeretnék, de megint ugyan az. Közelítsem meg legalább 7500 m-re és vissza dobja a kijelölést a 115 km-re lévő FC-re. Vicc! :( Most megvan a tojás, de nem tudom eladni a szajrét.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák