Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Srácok, egy kis segítség kellene. Többszörösen hülyeséget csináltam, talán egy hónap ingyen IPSZ tagságot is nyerek. Olvasom, hogy mekkora királyság ez a fleet carrier. Gondoltam nehogy már nekem ne legyen. 2 milliárdom van, nincs mese, irány a tripla LTD hotspot. Fel is szereltem a Karitomat, de rájöttem, hogy fuel scoop, surface scanner meg miegymás mellett alig lesz cargom. Át is nyergeltem az Anacondára mondván viszonylag nagyot ugrik, masszív, sok internál hely.... 2 ugrás után esett le, hogy kondával nem fogok outposton dokkloni ha esetleg ott lesz a legjobb eladási ár. Sebaj, ha már elindultam, szétnézek. Állomást nem láttam az adatbázisban abban a rendszerben ahol a tripla hotspot van. Mikor beugrottam a rendszerbe, látom mindenhol carrierek ilyen "buy LTD best price" meg "Miner's paradise" nevekkel. Hoho, gondoltam, jó helyen vagyok! Irány feltérképezni a tripla hotspotot. Mikor beugrottam és küldeni akartam ki a prospector-t, akkor szembesültem vele, hogy nincs prospector limpet controllerem. Na, mondom nem gond, benézek egy carrierre, hátha van outfiting. Az van, csak épp modulok nincsenek. Könnybe lábadt a szemem. Szerencsére van egy darab a modul tárolómba, 43 perc alatt meg is érkezim elvileg. Remélem majd fel tudom tenni. Olyan kérdésem lenne, ha már scanneltem az 1es bolygót, megvan a tripla hotspot, levehetem e a hajómról a surface scannert? Fuel scoopot inkább meghagynám, hátha kell majd a haza útra. Surface scanner nélkül meg el lehet éldegélni.

    Bónusz kérdés: Hány % LTD tartalomnál érdemes elkezdeni az aszti hasát csiklandozni, hogy érdemben böfögje fel a gyémántot?

    Köszi! :R

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák