Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz anatron #27974 üzenetére

    "Tudnám minek van akkor dupla hangár ha csak 1-et lehet használni"
    -
    Ezek a kis űrhörcsögök néha mindent túlélnek, néha meg hullanak, mint a legyek. Az enyém dangerous, és volt olyan, hogy egy három kondás USS-nél mire az első kettőt kipontoztam, addig ő egymaga 2%-ra amortizálta harmadikat(igaz, a kuncsaft csak expert volt), és volt már olyan is, hogy kipakoltam, és már rá is lépett egy figyelmetlen kalóz.
    A két hangárnak az a lényege(a 2x annyi vadászt leszámítva), hogy ha a vadászunkat lecsapják, akkor ugyanaz a tároló nem tud azonnal másikat kilőni, csak egy kis idő elteltével(gondolom, ezek eredetileg lapra szerelt ikeás vadászok, és arra kell az idő, hogy összerakják). De ha 2 hangárod van, akkor a másikból azonnal lökdösheted is a következőt, így folyamatosan van egy kint, egy amikor kell. :K
    -
    "Én erről a hajóról szeretnék már videót látni ..."
    -
    Ez sosem fog megjelenni, mert ez tényleg szép. A Gutamaya viszont csak rusnya bádogbödönök gyártására alkalmas :K
    -
    -
    duvi - Izgalmasan néz ki az az objektum, lehet azt is tudni, mire való?
    -
    -
    nubreed - "Istenem, ez a hajó gyönyörű" (Corvette)
    -
    És hozzá még milyen jó is! Ez most a Corvette ideje, nincs hozzáfogható a galaxisban! A thargoidok is megcsókolhatják a se...akarom mondani a popóm!(mert ha feltűnnek a radaron, akkor úgy is csak azt fogják látni :B )

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák