Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Az éjjel végre kicsit belegyűrhettem az élesedett 2.2-be, és rögtön át is vedlettem galaxis szerte rettegett Fed szuperhősből gépjárművezető oktatóvá. :) Mivel az expert minősítésű űrközlekedési szakemberek 12%-os elvárását a magam részéről erősen indokolatlannak ítéltem(mohó, pénzsóvár, kapzsi szélhámosnak már itt vagyok én), ezért az igénytelenebb vendég és közmunkások táborából választottam ki az új kollégát(eredetileg csak a szélvédőmet akarta lemosni a szerencsétlen a piros lámpánál, és egyúttal rám sózni egy "Fedél nélkül"-t, de a fűtött a kabinra tett ígéretem meggyőzte, hogy inkább legyen a munkatársam.
    Kb 2-3 óra alatt mostly harmless-t faragtam belőle, bár úgy veszem észre, a novice fokozat már lényegesen lassabb lesz. Viszont legalább beéri néhány üveg Salvaged Alloys-ból, meg sulphur-ból főzött pálinkával. De vigyázni kell vele, mert néha roppant hülye. A legutóbb pl betévedtem egy distress call USS-be, ahol egy romos állapotú Asp várakozott a sárga angyalra. Az illető megkért, hogy arra a kis időre, amíg a mentés megérkezik, addig próbáljam már meg lebeszélni a netán pont erre tévedő lelkes fémgyűjtő szakembereket arról a szándékukról, hogy az ő hajóján is gyakorolják a hivatásukat. És mit tesz a véletlen, CMDR Lákátos vezetésével rögtön meg is érkezett az első csapat, és azonnal be is nyújtották igényüket a fellelt Asp- kinézetű fémtárgyra(hááá ez a mi kupacunk tesvííírem, és mivoootunkittelőőőbben, bla-bla). Gyorsan kipakoltam az én kis harci-hörcsögömet pilótástul, had tanuljon az a gyerek, és a csupa aprólékokból álló köteléket hamar pofán is vertük. A második kötelék már combosabb versenyzőkből állt, és mikor az utolsó alól is kiráncigáltam a hajót, arra lettem figyelmes, hogy a kolléga még mindig vadul durrogtat, pedig ellenség már sehol. Defend parancs ide, defend parancs oda, hát az a kis hülye nem kilőtte azt az Asp-ot, amit eredetileg megvédeni jöttünk? :U Persze az Asp clean volt, és mivel a tanoncért mindig a oktató a felelős, így számomra most egy ideig nem lenne bölcs dolog a Shinrarta Dezhra-i falunapok látogatása. :N

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák