Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz betyarr #27144 üzenetére

    "mi ez a "buborék"?"
    Egy virtuális terület megnevezése, ahol nincs konkrét határvonal. Pl. lakott rendszerek buborékja.
    Ebben az esetben a célállomások halmazát jelenti.

    "azokat a küldiket,amiket openben felveszek,azokat lehet soloban is teljesíteni?"
    Igen. Teljes átjárhatóság van a három játékmód között (open/solo/privát).

    "meg azt nem értem,hogy nekem tegnap egy oda-vissza út (összesen kb. 900ly) azért elég hosszan eltartott.még fast routon is több,mint 20 ugrás (inkább 30)."
    Ez mind a hajód felszerelésén múlik. Minél nagyobb ugrótáv (maxos FSD + engineers tuning) anál gyorsabban éred el a célod. Másik fontos elem az üzemanyagkapacitás. Minél több üzemanyagod van, annál ritkábban kell tankolnod.

    "illetve nekem valahogy nem megy a tankolás rendesen.a vége mindig az,hogy majdnem megsülök"
    Nem szabad folyamatosan a csillag felé haladni, mert akkor tényleg megsülsz. Csak annyira kell megközelíteni a csillagot, hogy nagy sebesség tankolhassál. Másik lehetőség, hogy megközelíted a csillagot optimális tankolási távolságra és orbitális pályán körözöl körülötte. Amikor kezdesz túlmelegedni, akkor kicsit eltávolodsz a csillagtól.

    "az SC-ből gondolom nem kell kilépni a tankolás alkalmával?"
    Nem. Sőt! Csak SC-ben tudsz tankolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák