Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #26632 üzenetére

    "bétában már rájöttek arra csalásra a népek, hogy az anyahajót tele kell tömni rail gun-okkkal, átülni a vadászba és az AI-ra bízni a piszkos munkát, mert kb. 10 találatból egyszer téveszt"
    -
    Na ezek remek kilátások. Bízzuk csak a háborút a gépre, mert azt ő jobban csinálja. :U
    Az ügymenet a következő: Fáradjunk el a legközelebbi RES-be. Ha netán párbajellenfelünk érkezne, ne lábatlankodjunk a vezérlőben, csak útban lennénk. Bízzuk a dolgot a szakemberekre. Ilyenkor legjobb, ha átülünk a mentőhajóként üzemelő Condorba, parkoljunk le egy távolabbi aszteroida mellé, lehetőleg a védett oldalra, és türelmesen várjuk ki, amíg a felfogadott pilótánk jelez, hogy újra a fedélzetre léphetünk. Egy jó tanács: Indulás előtt feltétlen pakoljunk be olvasnivalót, esetleg hordozható dvd lejátszót, hogy legyen mivel elütni az időt, mert az unatkozó CMDR-ek a folyamatos kíváncsiskodásaikkal, vagy a folytonos "visszamehetekmááá?" kérdezősködéseikkel megzavarhatják a csata menetét... :N
    Nehogy eljussunk a körönkénti stratégiai játékokig, amikor is csata előtt beállítjuk a fegyverzetet, védelmet, stb, majd egy animált átvezetés után tájékoztatnak az eredményről. Aztán ha nem mi nyertünk, akkor "hazaprintelnek" minket 3D nyomtatóval :DD (jó, tudom, kicsit eltúloztam, de ez akkor sem a jó irány) :N :N :N
    -
    -
    rtitusz - Ez a kép egy apró fokkal normálisabb, mint az eddigiek. Ezennel elő is léptetem a "botrányos" kategóriából a "durván elavult"-ba. Egyáltalán miért rajzolják ezeket??? Brabenék megtalálták elveszett gyerekkori színes ceruza készletüket, és ha már van, valamire mindenképp el akarják használni? '982-ben a Füles képregényekben voltak ilyen kidolgozottságú fejek, mint amik most az ED-ben. Szólni kéne a rokonságuknak, hogy karácsonyra feltétlenül videó kamerával lepjék meg őket, de legalább az egyiküket értesítsék erről az új találmányról. Ki tudja, egyszer tán még használnák is. :)
    -
    -
    Diopapa - "nincs is minden hajó a listában ami SC-ben lesz"
    -
    És ezzel a "lesz" szócskával ki is mondtad a lényeget. A SC-ben gyak minden csak lesz. Ha lesz.Az ED-ben meg van. :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák