Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz [hun] warhea #23232 üzenetére

    Azért némi spéttel tetted fel nekem ezt a kérdést. Kellett is egy kis idő, hogy felfogjam, te egy jan 26-ai kommentemre reagáltál. :F
    Nos, egy magamfajta Fed kókler még azt is letagadja, amit 8 tanú előtt mondott kb 3 perce a helyi outpost kantinjában, nemhogy hónapokkal ezelőtti dolgokat beismerjen, :K én most mégis vállalom azt a régi hozzászólásom. ((#21348) orientcx ) Azt kellett látnom, hogy SSL, és open-solo tárgykörben egyszerűen nem lehetett értelmes vitát folytatni, mert ezeket a témákat minden résztvevő fél alaposan átfűtve, érzelmi alapon közelítette meg, számomra érthetetlen indulatokat produkálva, és ilyen közegben az érvek egyszerűen nem működnek. Ne értsd félre, én híve vagyok az értelmes eszmecseréknek, de nem a parttalan vagdalkozásoknak. Egyszerűen csak csitítani akartam a forrongó hangulatot, mert már keményen rányomta a bélyegét a fórum addigi baráti légkörére. Egy ilyen értelmetlen verbális pofozkodás pl erősen hozzájárult egyik oszlopos tagunk elvesztéséhez(akit itt azóta is többen visszavárunk) :K (Isten bizi :K )
    Mindenesetre a magam véleménye azóta sem változott, mindenki játsszon úgy, ahogy neki tetszik. Ez egy igen nagy kiterjedésű galaxis, mindenki elfér benne. Még én is.(bár ekkora arccal, ami nekem van, be kell hogy lássátok, a hely 2/3-a nekem kell) :D
    Összefoglalva: nekem a világon semmi bajom az SSL, vagy open-solo témakörökkel, csak ha lehet, értelmesen, szeretettel. Ha lehet. :)
    -
    -
    baphomet - Mortel kadét megszólított, "mi az a Robigo?" Vagy én válaszoljak neki? Mert akkor azt fogom mondani, hogy Robigo a romlott lelkű, csúnya, naaagyon csúúnya csempész bácsik mekkája :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák