Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #658 üzenetére

    Nemsoká meglesz a 6., már Bravilban nyomulok, csak itt nem voltam eddig (no meg Kvatch-ban, de oda majd akkor megyek, ha elkezd érdekelni az "odaát". Én mondjuk szeretem a csontvázas helyeket, mert jól le lehet őket lőni lesből, és így fejlődik az íjászat meg a lopakodás képességem. Emberekkel meg mindig bajlódni kell. :)
    Tényleg, arra van valami mód, hogy lehessen 1 gombnyomásra varázslatot használni? Mert macerás gombot keresni, aztán varázslatot nyomni, meg mágia-lapra és visszalépegetni is. Mert pont akkor sebeznek meg, amikor keresem a másik varázslat v. fegyver gombját. :W Tudom, hogy sebződéssel fejlődik a könnyűpáncél skillem, de inkább nem sebződnék. Azt sem szeretem, hogy harc közben cseszik rá fegyvert váltani, többször meg kell nyomnom a gombot, mire megteszi. Vagy a sötétben nem pont azt nyomom... :F
    Szívecskére kattintasz... hol? De majd megnézem holnap, ha el nem felejtem, most megyek hunyni, úgyhogy jó éjt.
    CoD4-et majd szeretem, ha kijavítják, de nem fogják, mert szándékosan programozták olyanra, amilyent nem szeretek, azaz irreálisra és csalósra. G3-mal meg nem tudok mit kezdeni, ha az NPC-k csak akkor képesek valamire, ha a program éppen úgy akarja, amúgy csak állnak ott, mint a marhák a legelőn. Ja, és viva Bioshock!

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák