Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Varlaisaran #11032 üzenetére

    Ehh, de fullosan láma hiba volt nem elolvasni a ReadMe-t... :B

    Így egyébként már teljesen rendben van a dolog. LO-ban közvetlenül a hivatalos és nem hivatalos javítások mögé tettem a 3 esp-t, előre a Mage Guild-et, utána a Fighter Guild, majd a Guild Advancement, és műxik rendesen.

    Task-ok között meg is jelentek az új feltételek. :D Aszongya mind a 7 vonatkozó tudománynak Journeyman szinten kell lennie ahhoz, hogy az Egyetemre mehessek. Namost az oké, hogy az Alchemy-m Master, a Destruction 63-on van, de Alteration, Conjuration, Illusion, Mysticism az egyhangúlag 5. :D Mondhatni azt se tudom, eszik-e vagy isszák. Na, mondjuk ez így sokkal valósabb játékélményt biztosít, mert ugye eddig egy nyüzüge kis Flame spellel is lehettél Arch-Mage, ami lássuk be, mókás szituáció. Egyébként jól megoldották az átmeneti dolgokat is, mert ugye én már az Egyetemen voltam, épp most hoztam meg az ősi sisakot Vahtacen-ből (majdnem otthagytam a fogam mondjuk a temérdek Lich és Gloom Wraith között...). A sisakot köszönték szépen, de aszonta Rominus, hogy nincs újabb task és nincs előmenetel, most foglalkozzak a tanulmányaimmal, és majd a helyi guild-eknél fogok vizsgázni a tudományokból. Ja, és rám szóltak, hogy vegyem fel a köpenyt, amit adtak, mert nem úgy nézek ki, mint aki komolyan veszi a dolgot. Oké, az Ebony Heavy Armor szet talán valóban nem biztosít adekvát megjelenést a varázslók tornyában. :) A köpeny nem tudom, hol lehet, mert kivágtam az első bokorba, amint megkaptam. :)

    Szal most mehetek vissza tanulni mindenféle varázslatot. Tetszik ez a mod, én mondom, jó kis mod! :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák