Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Jackal2 #9031 üzenetére

    Nem egyforma KV ertekuek, de en mindent mindenbe rakok. A Dromida-ban volt eddig:
    - Dromida Ominus
    - V959
    - Hubsan X4
    - Nihui U807

    A 7.4 V-nak mas a tekercselese, ellenallasa. RCGroups-on joparan kiprobaltak, es nekik nem inicializalt az MJX X600 3,7 voltos motorral.

    A Chaoli gyartja a Dark Edition motorokat is:
    cl-0820-17 dark edition - a cl - > ChaoLi

    Nem ertem a bronz pinion fetisizmusodat. Miutan 3 motort elszabtam a felhelyezes kozben, gyorsan leszoktam roluk. Elotte kicsit meg kell furni, e nelkul szorulni fog a motor hasznalat kozben, mert tulsagosan megterhelodik a pinion felhelyezesetol. A Dromida Ominus nagyobb lyukmeretu, ragasztott piniont hasznal. A ra valo ragaszto meg 7-10 dolcsi es felenk szinte beszerezhetetlen. Olyan mint a csavarrogzito de megsem az. Blue / red / green loctite neven emlegetik. A heliknel le is szoktak rola es csavarral rogzitik a piniont.

    Raadasul a bronz pinion gyorsabban daralja a nagy fogaskereket meg stilfuresz hangot kolcsonoz a kopternak.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák