Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok!

    Mennyi régi arc... :C rég nem volt ennyi hozzászólás egyszerre ebben a topicban...
    Ki gondolta volna, hogy egy landing pad probléma hozza így össze a "brigádot" :DD
    Én kézben landolok évek óta a phantommal is, és az 5"-os Racerrel is...semm bonyolult vagy aksigyilkos dolog nincs benne, acroban berepülök magam elé, átcsattintom stab módba, aztán disarm-al a kezembe ejtem...

    Más...:

    Mivel ugye realtive sokat megyek a racerrel is, és sokat látok más srácokat is repülni, folyamatosan ütöttem a fejem a falba, hogy az analog mellet tettem le a voksom, amikor megvettem a HDO2-t, és borzasztóan irigyeltem a srácokat,akik hozzám képest elképesztő távokat tudtak berepülni, akár tereptárgyak mögött...

    A másik problémám a Phantom 4pro V2 volt, ami méretéből kialakításából adódóan aránylag nehézkes arra, amire használom...fotós kollégát ugyancsak irigykedve nézem mindig a mavic-el, hogy csak kicsattintja a karokat kapcsolja a kontrollert,(kijelzős transmitter) és már repül is, vagy áll tovább a következő pontra...

    Örömmel jelentem megérkezett a jézuska, és meghozta az ajándékokat:

    Lesz még itt dolog, hiszen a racert át kell "alakítani", plusz ezekhez aksikat venni...de a téli időszak talán elég lesz rá, hogy abba a digitális világba, amire eddig csak a nyálam csorgattam, tavasszal fejest ugorjak :B :D

    Bocs félig OFF-ért, de azt hiszem mégis itt szocializálódtam jobban, és nem a DJI-topicban...
    plusz ugye a rcaert is félig ezzel a technikával fogom hajtani :B

Új hozzászólás Aktív témák