Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Fuhur #70002 üzenetére

    figyelni fogok rá, köszönöm, hogy foglalkoztál vele... :R
    Tőled olvastam itt először az infót, akkor értetlenkedtem is, de azóta megvettem a BASE SD-t, (amiből a p@r@sztfatshark lett), és abban is benne volt a lap, amiben felhívják erre a figyelmet...
    Gondolom egyébként a lencsének lehet ehhez köze, ami durván gyűjtheti a nap sugarait, és ezzel a koncentrált sugárzással ezeket a pici lcd és led paneleket gondolom simán ki lehet égetni/nyírni... :U Vagy valami hasonló...
    De mivel régi vágyam valósul meg, és a hobby alapjainak tartom ezeket az eszközöket(transmitter/kontroller, jó aksitöltő, és egy szemüveg) amikkel hosszabb távon tervezek így vigyázni is fogok rá, odafigyelek :K köszönöm :R

    Rapidfire berendelve ES raktárból....elvileg 3-5munkanapot írnak szállításra... :D

    Kicsit morcos vagyok, mert fekete Lumenier AXII szerettem volna,,de a türelmetlen voltam, és mivel nem volt RHCP raktáron, irtam a supportnak rakják át a rendelést LHCP-re...(mert hogy egyelőre ugy sincs itthon "ellen antenna", tök mindegy mi jön...majd olyat rendelek a whoopokra is...
    Meg is történt, átrakták, feladták...
    Később láttam ,hogy színnel jelölik az irányt, uh az LHCP az fehér :(( :DDD

    Mindegy ez legyen a legnagyobb bajom...as lényeg, hogy végre zaj és szaggatás nélkül tudjam csapatni a mélygarázsban....mertt hogy valszeg, az elkövetkező téli hónapokat szerintem az munkahelyem mélygarázsában töltöm majd :))

Új hozzászólás Aktív témák