Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv,

    Elgondolkodtam hogy beszereznék egy drónt, először hobbyként felfogva, és ha megtetszik esetleg videózgatnék is vele, hátha visszahozna egy kis pénzt.

    Első körben szinte 1 magyar topicot sem találtam, ami azért kínos mert a boltokat elnézve nem valami bő a kínálat, és külföldiek biztos nem tudnának abban a kérdésben segíteni hogy milyen számomra is elérhető (értsd amit ki is szállítanak) opciók vannak.

    Két típust találtam ami szerintem említésre méltóbb kategóriába tartozik: 400 euró környékén:

    Walkera QR350 PRO
    DJI PHANTOM

    Kicsit belegondolva viszont ha nem tetszik akkor igen csak kidobott pénz. Szóval egyéb elérhető típusok érdekelnének.

    A legfontosabb hogy legyen élőkép és ezt valamilyen módon élőben láthassam, ne csak miután letöltöttem.

    Nagyon megörültem mikor rátaláltam erre a típusra Hubsan H107D, pont az van benne amire szükségem van, elég olcsó is, de aztán megláttam hogy kisebb mint a tenyerem.

    Többnyire kültéren használnám, és félek hogy egy ilyen kis testű légypiszkot könnyen falhoz csap a szél vagy bevágja egy fa lombjai közé stb. + úgy vettem észre hogy eléggé könnyen megszakad a videókapcsolat, ami végzetes ha olyan helyen repül ahol nem látom.
    Már pedig a cél az lenne hogy érdekes/necces helyeken járjak vele ahol nem lehet közlekedni.

    Nagyon köszönöm a segítséget

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák