Új hozzászólás Aktív témák

  • Baku

    aktív tag

    válasz gonger #48925 üzenetére

    Allien és gonger

    Igen, lehet, csak sokat kellett várni a megrendelt biszbaszokra, meg arra, hogy végre itthon legyek, és össze tudjam rakni ....
    Ugye kell egy egy erre alkalmas táv (az én esetemben egy Devo7 E), aztán felokosítani egy Deviation szoftverrel.
    Én nem nagyon szeretem a kábelek toldozgatását, fordítókat, átalakítókat, a folyton beakadó, lógó kábelektől meg a hideg kiráz egyenesen .... :)
    Ezért rendeltem egy ilyen speciális kábelt: [link]
    (Létezik 30-50-100cm- esben, vettem mindegyikből, a 30centis jó a PS3 és a telefon közé, ha a teló a távra van rakva, a 100cm- es ha VR szemüvegben nyomom, az 50 - es meg a Devo és tablet közé jó ....

    A tablet (vagy telefon) távra rögzítéséhez ezt vettem: [link]

    Ez egyébként 3M ötapadóval ellátott, ami jó lenne, csakhogy a Devo-n nincs egy deka sík felület ahová fel lehetne ragasztanom, de ezt is megoldottam.... :)
    Igazából eredetileg valami "elegánsabb" megoldáson agyaltam, de beugrott egy pofogonegyszerű megoldás, amit először ideiglenesnek szántam, de annyira atomstabil lett, hogy valszeg marad...


    Igen, 2db kábelkötegelő.... Tudom, nem túl elegáns, de sabilan tart egy 8"-os tabletet :DD

    A tablet/telefon befogásához ezt rendeltem: [link]
    Ez egy egyszerű és nagyszerű 2 in 1 befogó, telefonhoz és nagyméretű tablethez is tökéletes.

    A táv bekonfigurálásához ez a video segített: [link]

    Hát úgy nagyjából ennyi..... :)

Új hozzászólás Aktív témák