Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz molnigee #48142 üzenetére

    Szerintem nem jól gondolod hogy minek is van pár embernél ez a GPS mánia.
    Nem igazán azért hogy 90-nél RTH-t kapcsolj ha valami gond van, mert egyrészt időd sem lenne hogy azt kapcsolj, másrészt annyival nem a messzi távolban száguldozol.
    Ilyenkor simán megkeresed ha leesik valahol mert nincs messze, de ha kimegy a hatótávból ami nem mindenkinél 2-3-400m, vagy elveszíti a jelet a gép, akkor visszaforduljon, ne leessen és esetleg ripityára törjön.
    A másik meg lehet előbb veszítesz képet mint irányító jelet, és azt sem tudod hol a gép, hol keresd majd ha lepottyantod, akkor Drop helyett jól jöhet az RTH.
    Egyféle biztonságérzetet is ad, hogy nem veszhet el a gép olyan könnyen, nagyobb esélyed van a megtalálására.

    De ha nem is működik az RTH funkció valami végett, akkor ha rögzítetted a képet az utolsó látott koordináta jó lehet kiindulási alapnak a kereséshez.
    Nekem már volt ilyen, mikor elrepült az aksi belőle. :B :D

    (#48145) koko 959: Részvétem az elvesztett gép és egyéb felszerelés miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák