Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Ha valakit esetleg érdekel az "első" ismerkedésem az XK X251-el az [Itt megnézheti].
    Nincs zene meg ilyenek, csak úgy kivágtam belőle egy részt.
    Azért első ismerkedés, mert ezen a területen először voltam, előtte csak a kertben próbáltam ki, de a kicsi hely miatt az alkalmatlan reptetésre.
    Sajnos az amúgy is pocsék telefon(Samsung Galaxy Core LTE) felvételt a konvertálgatás még jobban elrontotta, elnézést érte hogy nem minőségi felvétel, de ez van csak. :B

    Ja igen ez reggel készült, a múltkor írtam hogy bizonyos háttér előtt alig látni a gépet.
    Nos a fasor árnyékos mikor nyugszik a nap jobbra, és olyankor alig látni a gépet.
    Bal oldalt látszik gabonacsík, annak a vége és fák találkozása lelépve 180m körül van, de akkor már a "fákon" vagy.
    Szemben középtájon ahol a végén leengedtem a gépet(virág előtérben), az olyan 150m körül van, és már nem láttam rendesen hogy a fák előtt, rajtuk, vagy mögötte jön le a gép(nappali fénynél).
    Tehát az ilyen 300m-es távolságok fás bokros részekkel tagolva, és látom mit csinál a gép dolgok elég nagy kétkedést keltenek bennem. :U
    A fák mögötti gabonaföld túlsó széle van cirka 300m-e.
    Persze az én szemem elég vacak, úgy hogy más biztosan jobban lát egy ilyen fél tenyérnyi lapos géptestet a vékonyka karokkal. :D

    Majdnem kimaradt hogy 02:00 után majdnem volt afférom egy nagy madárral, mert prédának vélte a gépet, de aztán rájött a tévedésre.
    Na meg volt potty is. :D

    Mod. Még valami, néha azért látható a gép is távolról a felvételen.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák