Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz lemusz #75488 üzenetére

    persze, hogy játszanának vele, hiszen - mint azt már nagyon sokszor megbeszéltük itt - a közhiedelmekkel ellentétben ennek a játéknak jelenleg nem létezik alternatívája. van a CS és van a többi játék, ahol fegyverekkel lehet lövöldözni. pont.

    ennek a tényleg a megállapításához nem is feltétlenül kell fanatikusnak lenni szerintem :)

    ettől függetlenül attól félek, hogy egyre kevesebben maradnak azok, akik tényleg szeretik is a játékot - és nem csak mondjuk elismerik a fentebb megállapított tényt, majd sóhajtanak egy nagyot és rossz szájízzel ugyan, de inkább tolnak valami más lövöldözőset, amit tudnak is élvezni.

    #75489csurenzoo! igazad van, én erről el is feledkeztem :D legutoljára ezzel a játékkal 15-16 éves koromban játszottam, nagyjából két alkalommal, amikor haverokkal lementünk a "PC-be" :Dviszont jogos, ez épp olyan tematikájú játék volt, mint amit írtam :) :R

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák