Új hozzászólás Aktív témák

  • bager13

    aktív tag

    válasz lemusz #68970 üzenetére

    Kb. 3 éve volt a nagy hype, mikor ingyen skinek és ingyenpénz volt belőle. Minden majom ugrott rá. Amíg ez volt menő, addig a sok divatmajom is ezt nyomta. Aztán változott a divat.

    Amikor még nem volt MM, akkor is elvoltam vele.
    Egyébként, Kodiak pont , hogy meglovagolta ezt a vonatot, nem elismerve munkáságát és érdemeit.
    10 éve ölni tudtam volna egy ilyen rendszerért mint az MM és ennyi játkosért, a csalásszűrésről nem beszélve. Nem tudom a sírok milyen korosztályból kerülnek ki, de szívesen visszavinném őket abba az időbe. Szoros meccset akkor játszottam mikor klónoztam magam és saját magam ellen mentem, különben full bukó vagy alázás, egyéb esetben alap csalás, amivel nem lehetett lebukni, mert a szűrés olyan volt, mint egy rossz vicc. Magyar kupán 10 csapatból 9 csalt a végjátékban...
    Sosem lesz egy konkurens egy más alapokon fekvő játék. Mint ahogy nem konkurense a kosárlabda a focinak, pedig mindekettőt labdával játszák.

    Szer.: Azért valahol vicces, hogy fél millió napi embert számláló játékot halottnak mondanak, tíz éve meg az 500 ember virágzó közösségnek számírott. :)

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák