Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Hogy hogyan fut egy egymagos procin a CS:GO? Röviden: szarul. :D

    A minap a fejembe vettem, hogy kipróbálom a hardveraprón porosodó sokéves tartalék - mert mi lesz ha belecsap a villám a házba, jajjj legalább netezni tudjak - számítógépemen a CS:GO-t. Más kérdés, hogy a tartalék funkcionalitását is régen elvesztette már ez a gép, lévén napjaink okostelefonjai is több magosak és sokkal nagyobb kapacitású, gyorsabb rammal rendelkeznek, de azért na... ez mégiscsak egy PC, a procija pedig egészen konkrétan az ősidőkből, 2003-ból való (AMD Athlon 3000+). Én 1.6-ot már csak nagyon keveset játszhattam rajta, mert 2008 körül, amikor megismertem a játékot emlékszem elég hamar váltottam is jobb gépekre, hogy a villogó emberek miatt ne kelljen félnem, na de nem is ez a kérdés, hanem hogy mit tud ez ma, 2017-ben egy CS:GO alatt?

    Hát ezt: https://www.youtube.com/watch?v=dw9353ItJMs

    Átlag fps 8-9, a füstben annál a kritikus pontnál, ahol mindenkinek leesik: 3. :D
    Mindenesetre azért felmentem egy casuel szerverre lőni egyet, kipróbálni "élesben" is és hát nem tudom hogyan, de sikerült azért fregelni. El is képzeltem áldozatom, ahogy ordítja: "Lagger shit cyka blyat!!!!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák