Új hozzászólás Aktív témák

  • had423

    aktív tag

    válasz lemusz #65212 üzenetére

    "nem elvárható tőled a folyamatos perfekt kurzor placement, tőlük viszont igen."
    Sose lesznek tökéletesek, ezt írtam. Nem fognak értelmes helyre tartani, minden heves szituban. Főleg egy ilyenben nem, ahol kb 180 fokban kell forgolódnia, mert mind a két helyről peekelhetnek rá.

    Ez egy tény, hogy lesznek rossz playek, crosshair placementek és korrekciók. És ezek közül biztosan lesz olyan, amelyik modell fog találni.
    Azért nem gondolom, hogy csalna, mert lanon is betakarta az enemyt a Magisk, illetve egy ilyen cheatnek nem is lenne semmi értelme.

    "Ha ilyet látsz overwatchban 1-nél többször, nem rá nyomod hogy csalt?"
    Screamre is rányomnám lehet. Őt is kioverwatcholták anno.

    "Sajnos nekem is kezd kirajzolódni egy elég borús felhő erről az egész játék színfalai mögött zajló, a profi szkénát és a ráépülő iparágat láthatatlan kézként irányítgató dologról, melyben a csaló profik csak egy kis láncszem"
    Kinek lenne ez az érdeke? Hogyan hozna ez akárkinek akkora profitot, aki a játék színfalai mögött dolgozik, hogy megérje neki fedezni és támogatni a csalókat?

    Pl tegyük fel "háttérben dolgozol". Xy bejut egy major kvalira csalással, és te tudsz róla, de nem akarod, hogy lebukjon, mert rosszat tenne a játék hírnevének.
    Mit teszel?
    a.) Segítesz neki lanon csalni. Ezzel kockáztatva a sokkal orbitálisabb lebukást.
    b.) Tartod a szád, de nem teszed lehetővé, hogy csaljon. Aki nem jogosan került be, az max nagyon szar lesz.
    (Most csak a szoftveres csalásra gondolok, súgni még most is lehet simán szerintem).
    Emiatt is gondolom, hogy lanos teljesítmény mindenképp valós, de neten mégsem jobbak sem aimban sem crosshairplacementben az ilyen játékosok mint pl flusha vagy magisk.
    Mi szükségük lenne feltűnő falon keresztül lockoló csalásokra, ha alapból is megvannak áldva aimmal?

    edgR: Esszenciális tremor tud ilyeneket csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák