Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz ctibor #99494 üzenetére

    Hogy értsd! Új SOC lévén, kezdetben nem vala hozzá CWM, TWRP. A rootolás egyetlen módja a Marsapa -féle custom rom telepítése volt. Később lett custom recovery és a gyári rom is rootolható lett. A Marsapa féle rom TWRP -vel flashelhető. Ezért egyszerű. A használói éhesek az újdonságokra, ezért megy a romolgatás. De mindíg kiderül vmi bug, ami után visszarakják a V4 -et. :) Ez nem jelenti azt, hogy bármi komoly gond lenne a gyári rom -mal. Én vártam a root -tal, amíg a gyári rom rootolható lett. Ezért soha nem volt semmilyen custom rom a telómon és nincs is rá igényem. Legalábbis nem tudok olyan ficsőrt a custom -ban, amiért nekem megérné lecserélni a gyárit. Ha root sem kell, akkor pedig egyáltalán nem kell hozzányúlni. Sőt! Nem ismerem a többi kínai telót, de ebben gyárilag is van néhány hasznos extra. Pl. task manager, jogosultság kezelő, duplakoppos ébresztés, időzített bekapcsolás és ami sztem a leglényegesebb, hogy a felhasználói alkalmazások hókuszpókusz nélkül is tudják használni a mikroSD -t, ami KK alatt nem triviális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák