Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz vlevi #94676 üzenetére

    Helyszíni kipróbálási garit adott volna de ahhoz vinnem kellett volna kiszedő tűt,meg ott helyben vacakolni,mondtam neki otthon kibontom,kipróbálom ha rossz hívom,jeleztem másnap a srácnak,hogy rossz a kártya azóta nem reagált rá,majd 1 hónap után közölte,hogy 1 hó után már nem vállal garit,pedig anno 1 napon belül mobilon és emailban jelentkeztem.egyértelmű volt hogy becsapott. Még szerencse,hogy csak 6000 Ft-ba került a tévedéses vásárlás. Van egy 8GB kártyám ami annyi használható fel benne.Hát igen, az ember utólagosan mindig okos Az adapter nekem is furcsa volt,de az zavart legkevésbé.
    Tanulság csak papiros garival vagy 10000 éves megbízható sráctól szabad venni,akár az aprón.

    Amúgy van pár emberke is azon az oldalon aki FAKE cuccot árul,az egyik egy hamisított Huawei vagyis honor 3C(W) nyolc magos azaz Octa Core néven hirdeti a mobilját eladásra,meg aztán a Koreai egyedi piacra szánt termékre hivatkozik.Épen tegnap az egyik srác a honor 3c topikjában írta meg,hogy valami alibaba oldalon vette és tegnap lefuttatva a hardveres részét aztán kiderült,hogy egy fizikailag 2 magos telefonról van szó Mali400 GPU-val. Biztosra veszem,hogy 50000 Ft felett vette azt a telót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák