Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland78

    tag

    Szóval akkor az ígért beszámoló a Huawei Honor 6-ról.
    A csomagban volt:
    - USB kábel
    - Töltő (az EU adapter-t kifelejtették :( )
    - Kijelzővédő (elvileg Gorillay Glass3) előre, hátulra
    - Leírás(ok)


    Gyönyörű vékony, csillog-villog, a korábbi concorde 5700 után megváltás volt a mérete.
    Kényelmesen elfér a kezemben, hüvelykujjal elérek mindent, nem kell két kézben tartani.
    Külön tetszenek az ikonok és a wipe-olás az oldalak között.

    Mivel root-olásban tökéletesen nab vagyok, így kb. 3 óra olvasgatás, xde fórumozás után jutottam el addig, hogy sikerült rootolni :)
    Sikeres google telepítések, szinkronizálás után végre van egy használható telefonom.

    Bemásolgatom a "szokásos" Antutu-s screen-eket, hogy lássuk tényleg galád erős masinával van dolgunk:



    Amit észrevehetünk, hogy multitasking-ban és ram sebességben ugyan alulmarad, de én ezt kb. nem vettem észre semmiben.

    Játék alatt nem teszteltem még, mivel nem vagyok egy nagy játékfüggő (egyelőre). Ha valaki esetleg ajánlana 1-2 free játékot, amire kíváncsi vajon hogyan fut, akkor azt szívesen megnézem.

    Biztos csomó mindent kihagytam, de így 3 órás rootolás után, este fél 10-kor nem nagyon volt több energiám. Tanácsokat, ötleteket várok mit nézzek még meg, miről számoljak be az érdeklődőknek.

Új hozzászólás Aktív témák