Új hozzászólás Aktív témák

  • uniqm1

    tag

    Sziasztok!
    A már egy ideje döglődő ZTE Blade-em elhalálozott, emiatt az eddig is tervezett telefoncsere most aktuális lett. Ehhez kérnék segítséget. A Blade-hez képest már egy Jiayu F1 is előrelépés lenne, de ennél kicsit komolyabbat szeretnék, úgy 40-45, max 50e Ft-ig (áfával természetesen). Semmi extra igényem nincs, nem igazán játszok (bár eddig nem is volt hozzá megfelelő eszköz), inkább a megbízhatóság, a stabil, gyors rendszer a szempont. A kamera nem bánnám, ha jó képeket készítene, de nem akarom vele helyettesíteni a fényképezőgépet. Ahogy visszaolvasgattam a topicban, a rostán a Lenovo S660 és a Hongmi 1S maradt.
    Mindkettő 156 dodó a tmalboxon, DHL-el is bőven benne vannak a keretben.
    Bár eredetileg nagyobb kijelzőt akartam és alapvetően az 5"-osokat nézegettem, de megelégednék a 4.7" kijelzővel is, az sem kicsi.
    Szóval a kérdés: S660 vagy Hongmi 1S, vagy ezek helyett/mellett még van-e valami más alternatíva?
    (Tudom, hogy a Hongmi mellett szól a jó kamera és a gyorsabb rendszer, az S660 viszont komolyabb darabnak tűnik.)

    Szerk. Elgondolkodtam egyébként a THL T11-en is, de most kénytelen vagyok SOS rendelni, így a csoportos rendelés kiesik a DHL-es szállítás miatt. Úgy viszont már drága lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák