Új hozzászólás Aktív témák

  • rosand86

    csendes tag

    Hungobungo közbenjárásával hozzám is megérkezett a THL T200C.
    A szállítás a befizetést követő hétfőhöz pontosan két hétre érkezett meg (ha a DHL nem szívózik az akksikkal, lehet hamarabb is megjött volna).

    Na akkor a készülékről: Nagy, de szerencsére a zsebemben kényelmesen elfér. A kijelzője gyönyörű. (Nexus 5-ös haver el akarta cserélni :)) Többen kérdezték, hogy egy FullHD vagy 4K. (Szóval bőven elég ebben a méretben is a HD, pixelekhez nagyon közel kell hajolni). Betekintési szögek remekek, csak a sarkokból nézve vannak gondok, de olyan kis szögben normális ember nem néz telefont.
    NFC működik, adtak két üres NFC kártyát a készülékhez.
    Wifi, 3G gyors.
    Járt hozzá továbbá egy műanyag hátsó részt védő, és egy komplett telefon tok, az elején kis üveg ablakkal, ahol becsukott állapotban mutatja az időt. (utóbbi mintha nem passzolna tökéletesen, nem csukódik be teljesen, de lehet csak mert új).
    GPS-t gyorsan talált nekem is (erkélyről).
    Gyorsan megy rajta minden, az alcatel 995 után száguld mint a szél.
    Hatalmas méretű akku, és nagyon jól bírja a készülék (pontosabbat csak később, 1 nap használat nem releváns)
    Telefon hangminőség jó.
    Anyaghasználat remek, mondjuk az alcatel kicsit gumírozott hatású hátlapja jobban tetszett, de ez is jó, nem izzad bele a kezembe. A gompok nem lötyögnek, határozott jó nyomáspontjuk van.
    A magyar nyelv jó, egyedül az iránytű alkalmazáson belül találkoztam kínai karakterekkel.
    A benchmarkok kb hozzák a jósolt értékeket.
    Az eddigi legkomolyabb füles amit eddig készülékekhez kaptam.
    Két SIM megy bele, egy mikro, és egy sima. A mikro SIM-en próbáltam a 3G-t, a másikon még nem.
    Android 4.2.2 van rajta, szépen teszi a dolgát.

    Érdekességek (szőrszálhasogató ember hibának mondaná):
    * A kamera led a 3,5-es Jack nyíláson kivilágít (biztos van, akit ez zavarna, én magasról teszek rá)
    * Az antutu-nak hazudik:
    - ha nincs terhelés alatt, akkor MTK 6582M vallja magát, ha terhelve van, akkor 6592 (ezt nem értem miért van)
    - a képernyőméretet 4,7inch-nek véli (pedig 6 colos), ezért 320-as dpi-t mutat.
    * közvetlenül a kamera alatt mintha melegedne
    * azt nem értem hogy a fekete készülékekhez miért adnak fehér fülest és töltőt

    Komolyabb játékok közül egyedül az Angry Birds GO-t próbáltam, szépen ment.

    Összegezve, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák