Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz bb71 #66976 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm! A fixált eredménnyel nincs bajom, nekem megfelel (szerintem), ám amilyen körülményesen kell addig eljutni az aggasztó... percenként egy új műhold ha szerencsés helyen állok felbukkan a listán, majd szép lassan beáll a mese... (van hogy hirtelen hozzáad még négyet :) és ha fixált és várok még akkor szép stabil szerencsére, 4m-es pontosság az állati jó, ha kocsiban is tartaná, bár használatra nem fog sor kerülni... plusz azért a gps sztori ki volt írva az anten is, nem véletlenül, arra nem jár partial refund felteszem... ;) )

    De van hogy nem akaródzik neki az első műhold után a többit behozni percekig és akkor mintha nem is csinálna semmit csak annak az egy árvának a jelszintje "változtatódgat"... Az ilyen fagyós mese nem tetszik, de ha mindenkinek ilyen akkor nincs okom panaszra, plusz maga a végeredmény jó, tekintve, hogy full gyári minden még. Lehet hogy az első fix persze ilyen lassúcska szokásosan... de nekem a második is ilyen volt wifi meg egyéb segédletek nélkül.

    Neked is antelifeos x1s van akkor (a fiadnak legalábbis), legutolsó rendelés az akciósból?

    UI: A kókány topik nagyon tetszik baromi jó sztorik vannak ott, köszi ;) jó anyag...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák