Új hozzászólás Aktív témák

  • mpeti66

    csendes tag

    2014.02.20-án kaptam kézhez a HTM A6 telefont. Azóta nagyon sokat használtam, teszteltem. A telefon egy nagyon erős közepes minden szempontból. A leírás teljes mértékben megfelel a valóságnak. A wifi elég erős jól tartja a jelet, a gps elég gyorsan talál műholdat és jól navigál. A kamera elég gyenge, az 1800mAh akkumulátor szerintem szinte használhatatlan. Max fél nap közepes használat mellett. Ennyi a gyengesége! A 2200 mAh aránylag elfogadható, 1-2 napot bír. Én játékra nem használom így erről nem tudok mit mondani. A youtube-on van róla videó ott meglehet nézni hogy mit tud. A telefont angol menüvel kaptam, Magyar nyelv beállítása után egyedül a naptár maradt kínai nyelven. Minden alkalmazás, a teljes menü 100% Magyar lett. A Vodafonos sim kártyát azonnal fölismerte és lehetett is telefonálni. Sajnos két simkártyával még nem sikerült kipróbálni. Nekem eddig nagyon tetszik, bőven megérte az árát!!! Mindennel együtt 2290Ft. A Geekbuying nagyon megbízható csapat, a csomagolás, szállítás első osztályú!!!
    Ha valakinek van konkrét kérdése megpróbálok válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák