Új hozzászólás Aktív témák

  • pruf

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kínai telós kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni :)

    Már rengeteg topikot átnyálaztam és sokat le is mentettem, de már nem találom melyik volt az ahol
    a karácsonyi őrület vámolási szokásairól esett szó. Csak annyi infó maradt meg, hogy jelenleg sportot űznek abból, hogy mindent lebuktassanak amit csak lehet.

    Adott a naiv polgár (én) és berendel valamelyik megbízhatóbb oldalról egy telót pl SG-post al. Mire lehet számítani? Kb mikor csengetne vele a postás?

    És a fő kérdés: Sehol nem találok infót a Mysaga m1 es telórol, alig keresik és semmi felhasználói infót nem találni pedig elvileg nem annyira gáz hardveresen. Valamivel olcsóbb mint a sokak által kedvelt Cubot one aminek már kialakulóban a fan klubja.

    Nem érdemes a Mysagaval foglalkozni? E-bay en 100 fontért hirdetik ami csak pár 1000-el tér el a kínai ártól mindemellett nincs vám probléma stb de rendkívül zavaró h semmi infó róla.

    Mit gondoltok?

    (ui: alapvetően Zopo zp820 at akartam venni de ráfutottam 2 "out of stock" kretén kínai kereskedőre aki behazudta h van így eléggé el vagyok már keseredve... alapvetően 100-150 $ körül keresek telót)

    Bestsecret inv. privátban kérhető

Új hozzászólás Aktív témák