Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz Stanley-B. #4361 üzenetére

    "Amit csinálsz, az személyes tapasztalat nélküli vádaskodás és más elrettentése, ami káros hatással van."

    Kicsit gondolkozz már mielőtt ilyeneket leírsz és vegyél visszább a személyeskedésből. Mit írtam ami elrettentő vagy vádaskodó? Felsoroltam mely esetekben lehet érdemes elgondolkodni a magyarországi beszerzésen, te meg nekem ugrassz hogy ezzel csak én vagyok így, és itt mindenki csak Kínából akar rendelni és minek írok be.

    Eddig egy tabletet voltam kénytelen garanciáztatni a pandawillnél, telefonnal eddig nem volt olyan jellegű probléma ami miatt érdemes lett volna garanciáztatni (igen, már rendeltem egy Lenovo A750-et még mielőtt jön a kérdés hogy egyáltalán rendeltem-e vagy csak beleugatok). De csak hogy tisztában legyél te is vele a tablet visszaküldésének postai költsége 7460Ft volt, ezt az értéknyilvántartás összegével lehetett volna csökkenteni, ami 2800Ft, csak itt nem véd a paypal ha a postán történik valami a készülékkel. Telefonnak kisebb a súlya, de azt sem igen úszod meg 2-3K alatt, ha értékbiztosítva adod fel akkor meg még +350Ft/5K a díja.

    Ettől függetlenül érdemes Kínából rendelni, de fenntartom hogy továbbra sem minden esetben.

Új hozzászólás Aktív témák