Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz Krinyo #40367 üzenetére

    Nem pont erre válasz, de látom felpörgött az altéma. Én vidéken lakom és sokszor megyek faluba is, igaz majd mindenhol van olyan rész, ahol van free wifi, de azért nem egyszerű... Emellett pl. vidéken egy csomó rádióadó nem jön be, amit én szívesen hallgatnék, emiatt pc-n vagyok kénytelen, de ha kerékpáron közlekedek nekem hiányzik, amit orvosolhat a mobilnet, sok adó amúgy is csak neten sugároz, pl. poptarisznya, vagy keresztény adók... (de nem csak zenei adókra gondolok, pl. az inforádió csak Pesten van és elismerten kínosan ügyel arra, hogy se jobbra, se balra ne dőljön) persze ez mondjuk eszi a sávszélt is és a keretet is, de többnyire lassított nettel is lehet rádiót hallgatni... de ahol van wifi, ott okostelóval lehet hallgatni, nem csak pc-n fülesről... ha valaki utazik, vagy várakozik biztos elfoglalja magát valamivel, ha van okostelefonja biztos annak valamelyik funkcióját használja, főleg, ha naponta több óra "tétlenségre van ítélve" Pl. filmet nézni is ezért lehet jó mobilon, egy-egy sorozat rész 30-40 perc, ami bőven jó, ha nem vezet épp az illető...

Új hozzászólás Aktív témák