Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyaman

    aktív tag

    Úgy látom nem volt még gyorsbeszámoló THL W200-ról, csak egy selejtes darabról olvastam. Nekem pénteken jött meg, tegnap mentem el érte. Két akksi (1800-as), fekete telefon, 2 képernyővédő (egy felrakva), egy gyári agybadugós füles, fekete töltőfej (1500 Mah!!), USB kábel és egy áttetsző szürkés műanyag hátlapvédő volt a masszív és nehéz dobozban. A telefon gyárilag angolul érkezett (Minideal), root nem volt. Egy napja nyomkodom, nagyon tetszik. Szerintem nagyon jó a felbontás és a panel is tökéletes. Pixelhibát nem láttam. A GPS pazar. Lakásban fixált, amit szintén nem láttam még. (AGPS-EPO bekapcsolva) Amúgy kint is max 5-6 mp a fix, stabilan tartja. Pontosság olyan 3-6 m között van. Az összeszerelés masszív, a hátlapot nem is bírtam levenni, mert kicsit ráhajlik néhol az oldalára, kellett egy sim kártya segítségnek. A beszélgetés mindkét oldalon jól hallható, netet nem dobálja, wifi is kellően erős. RR3-al játszott a fiam este, minimális laggot láttam de csak a startnál, amikor végigpásztázza az összes autót, játék közben viszont nincs szaggatás. 2 sim kártyával használom (propeller és rózsaszín) mindegyiket frankón tartja, adatkapcsolat is rendben. Wifi sebességet nem mértem, de gyorsan töltötte le a programokat. Akksiról: 45%-kal kaptam, feldobtam rá a szokásos 20-25 progit, plusz a RR3-at és közben nyomkodtam is. De. 10-től ment le olyan 16%-ra du. 3-ra akkor dobtam fel tölteni. Este megint elő lett szedve, nyomogatás, játék kb. 35-40 perc RR3 és némi telefonnal most van 50%-on. Előtte egy THL W100 volt, az visszament gariba a 3,5 jack hibája miatt. Hozzá képest masszívabbnak érzem és persze nagyobbnak is. Az oldalsó bekapcsoló gombot még szokni kell, de eddig nagyon bejön.

    Negatívumok: az alsó kapacitív gombok világítása eléggé halovány (de legalább van benne :D ). Egyszer kifagyott RR3 közben, de nem biztos a telefon hibája, lehet a fiam nyomkodta össze-vissza. Akksikivétel nélkül sikerült sokáig nyomva tartva a kikapcsoló gombot leállítani, majd visszahozni). A gyári fólia kissé ferdén volt feltéve, ezért már aláment a kosz. Illetve feleségem szerint egy féltégla a mérete alapján.

    Ha kérdés van, jöhet nyugodtan. Ja, 190 dodó összköltségben volt mindennel együtt.

Új hozzászólás Aktív témák