Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz cossie023 #3138 üzenetére

    Dehogy okoskodás, minden info-nak, véleménynek örülök.:)
    Ezt jó tudni, hogy az analógok leállnak. Viszont lehet venni digiátális tunerrel ellátott telókat is ahogy néztem.
    Azt nem tudom, hogy mennyire használhatóak ezek.:( Mivel sokszor még szobaantennával is körülményes befogni egy-egy adást.

    (#3141) berigazek: Az lesz, csak nem mertem kínaiért sok pénzt kiadni. Olvastam itt a fórumon hogy valakinek 17fok alatt nem működött a telója....na ilyet nem szeretnék.:)
    Jó lesz a 4.3"-as, még azzal is kopmromisszum képes vagyok. Csak ilyen nagy táblákat nem akarok hordani, pont az a lényege a dual sim-esnek is, nem kell két telót cipelnem.
    És ha lejjebb adok a CPU-ból és nem 6577, hanem 6575? Sok a különbség?
    Vagy a CPU-n ne alkudjak semmiképp. Nekem játékra nem kell, csak annyi hogy gyors legyen, ne gondolkozzon, és a GPS is gyors legyen, ne szaggasson a térkép menet közben....

    (#3144) NivoSzaki: Jó ilyen vélményt is olvasni.:) És miért olyan jó az a nagy kijelző? 4.3-as kevés böngészéshez, internetezéshez? Nekem fontos hogy zsebben hordhassam, és nem farzsebben nyilván...

    Ugye amin oda van írva hogy GPS, az tuti működik úgy önmagában is, és nem kell semmilyen külső antennát csatlakoztatani hozzá?

    Ezeken a drágábbakon már mindegyiken van 3.5-es jack dugó? Működik sima sztereo fülest rádugva is, és mind sztereo?

    Ha már ennyi pénzt kiadok, ennyiért lehet venni Galaxy S-t is. Szerintetek? Igaz nem dual sim-es.:)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák