Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayerPrince

    tag

    Sziasztok'

    Ma megvégre készhez kaptam az iOcean X7 mobilom!

    Kicsit kalandos volt a folyamat.
    Itthoni idő szerint 14-én rendeltem délután 5kor, ez ott 15-e volt éjszaka 2 körül. 17-én postára tették, 27-ére ért ide.
    Erdélybe rendeltem, olvasva a magyar forumokat, hát normálisnak tűnt, hogy olyanok az eljárások mint Magyarországon. Hát nem, itt a vámot a megye nagyobb városaiban levő postákon rendezik. Szóval mindent átnéznek. :))
    Még szerencse két nő volt a "vámos" a postán, kibeszéltem magam és nem fizettem 24% ÁFÁ-t :D de szerényen tudatták, hogy következő alkalommal nem lesz ilyen. Holnap meglátogatom őket két doboz csokival, ez így megy itt nálunk fele!

    iOcean X7

    Egyszerű csomagolás, semmi extra tartozék, kaptam vele egy 2000 mAh akut, képernyővédő fóliát, narancssárga tokot, valamint egy NEM Eu-s töltőt átalakító nélkül, sajna, szerencsére megoldottam :))
    A készülék igényes, szép, tejlesen minőségi látszatot kelt. Nem annyira a hátlap ami talán túl lazán leszedhető.
    A Motorola Defy Plusomhoz képest gyönyörű a kijelző, végre normálisan tudok sms-t pötyögni és nettezni is mobilon.
    A kijelző szép tűéles.
    A rendszer gyors.
    A wifi és adatkapcsolat stabil és erős.
    A kamera nekem tökéletes.
    A led villanó, nekem kizáró elem volt, hogy legyen, hát nem vagyok elszállva, a Defy Plus-hoz képest gyenge, alapesetben meg égeszen használható.
    Tetszik, hogy van jelző led.
    A bluetooth nagyon stabilan működik, nem szakad meg.
    Telefonálás közben jó a hangminőség, én is jól hallom a másikat, és ő is engem.
    Az aku eddig nekem kevésnek tűnik, beszerzek egy 3000-est, muszáj lesz :D
    Nem tapasztalok melegedést, pedig nyüstölöm rendesen.
    Valamiért sok RAM-ot zabál a gyári rendszer, ezért mihamarabb lecserélem.

    Összességében eddig meg vagyok elégedve vele!

Új hozzászólás Aktív témák