Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Sziasztok!

    Kinéztem egy kínai dual sim-es telefont: A710 Star A710 Star
    Másik leírás: alibaba a710
    Megint másik: ahappydeal a710

    Amit sikerült kiderítenem róla, hogy:
    - 800x480
    - 50% eséllyel 16M színmélységgel rendelkezik (van hogy ugyan azon az oldalon írnak 256k-t és 16M-et is)
    - GPS-t támogat, de mindenhol csak azt írják hogy "support GPS navigation" meg "built in GPS chip". Nagy valószínűséggel nincsen beépített GPS antennája. Ez akkor mit jelent?

    A GPS lenne a legfontosabb számomra. Szerintetek? Bemerjem vállalni? Tudtok erről a telefonról valamit?

    A másik hogy néztem, a felső jack dugó az 4 érintkezős, az csak a hozzá adott mikrofon-headsettel üzemel, sima 3.5-es szeteró jack fülest rádugva mono-t fogsz hallani. (A Samsung Galaxy S1 is ilyen?) Az A920 Star-ról is ezt írják, oldal alja, kommentek: A920 Star
    Meg hogy borzasztó gyatra a "fénykép" minősége.

    - Zene hallgatásra is használnám, fontos lenne hogy rádughassak egy sima jack fülest. Egyáltalán Stereo a telefon?

    Még ezt találtam:
    "Inquiries for A710 Android 2.3 3G Smartphone With Dual SIM 4.0 inch Capacitive Touch Screen WCDMA+GSM with WiFi GPS Analog TV (Black)
    By PABLO Jul-16/2012 07:07:25
    Inquiry : Hi there: Does it have GPS antenna built-in? Thank you.
    Reply : Dear customer
    The phone just GPS module, so there is not GPS antenna.

    Best regards
    Flower"

    Most akkor hogy lesz így belőle rendes navigációs GPS-em?

    Minden info-nak, véleménynek örülnék!

    Köszi!

    Szerk.: Itt meg 2G-t írnak, meg 256k color-t. :S [link] Pedig dual sim és WCDMA az egyik sim, a másik meg sima GSM.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák