Új hozzászólás Aktív témák

  • Novicsok

    tag

    válasz barobag #1700 üzenetére

    Az IMEI számok eltűnése kezdeti ügyetlenségek miatt történt. Már egy idő óta az orosz fórumon nagy piros betűvel hirdetik, hogy a flash tool prog. használata során azonos verzió 2.3-2.3, 4-4) esetén download, verzió váltás (2.3-ról 4-re, 4-ről 2.3-ra) esetén pedig Firmware / upgrade lenyomása szükséges, így az IMEI-k maradnak.
    http://forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?f=48&t=19636&sid=3bd700eff81ea902c360764c10f9b021&start=3480
    Én eddig nem kerültem IMEI vesztés állapotába, ezért a manipulációkat, amelyek igen részletesen le vannak írva az orosz fórumon, nem kellett használnom.
    Óvatos vagyok, április végén rendeltem a ZP100-at, amely 2.3.6-tal érkezett.
    Előbb a "Szuperkomplekt" ROM-ot tettem fel flash tool segítségével (több napi tökölés után), és rátettem a Savyol-2 mod-ot, ezt recoveryből indítva, előbb becsomagoltan a belső SD kártyára kellett másolni.
    Szerjoha meggyőzőtt (jó, hogy túlélte a krasznodári árvizet, ott él), hogy a 20120627 (20120628) ROM-ja ideálisabb, ezért azt tettem fel flash tool-lal. Most adott ki rá 2012.07.08-án egy frissítést (update), ezt rá fogom tenni flash tool-lal. Ez mind 2.3.6. Nem látom előnyét, hogy 4.0.3-ra áttérjek. Én a telefont munkára használom, céges voice és net-data SIM kártyák vannak benne, megbízhatóság szükséges.
    Az orosz fórumon elképesztő terméktámogatás alakult ki, a fejlécben ("sapka") összegezik az aktuális ellenőrzött információt, már 111-szer módosították, legutóbb tegnap. Akinek a 4.0.3 kell, annak is nagy támogatása van.

Új hozzászólás Aktív témák