Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    Sziasztok! Közel 2 éve nem követem a topikot, viszont lassan telefont kellene váltanom. Jelenleg egy Elephone P8000-et használok, igazából nincs vele bajom, de az akksi már egy napot is alig bír, pedig már kicseréltem egy újra, illetve már amúgy is váltanék, 2 év után.

    - dual sim készülék kell. Ha e mellé van külön sd slot, az remek, ha nincs akkor min. 32 GB tárhely
    - felhasználás: átlag, telefonálás, chat alkalmazások, böngészés, email, alap játékok (sudoku pl., semmi 3d rohagálós :))
    - 4G használat mindenképp kéne (de voda és T hálózatán is van mobilnetem, inkább a voda-t használnám, mert az több), és budapesti vagyok (nem tudom, hogy ez B20 mizéria most hol tart)
    - a mostani készülékemben is 3GB ram van, jó lenne minimum ennyi most is
    - nem szeretnék romolni rendszeresen, max egyszer :DDD
    - méret max 5,5 col, de inkább kisebb (5 vagy 5,2)
    - fényképezés egy jó átlagot hozzon, de nem kell kiemelkedő
    - GPS alkalmas legyen egy sima navigálásra, néha túrázáshoz
    - márka: nincs kikötés, de most valami nevesebbet vennék
    - ár: max 80-85 ezer.
    - beszerzés kb mindenhonnan, külföldi rendelés is belefér (várakozással is), de akkor mindennel együtt benne kell lennie az árban.

    Eddig néztem Moto G5 Plus-t, Huawei P10 Lite-ot. Xiaomi-t is nézegettem, de ott már annyi minden van, hogy elvesztettem a fonalat.

    Tudtok ajánlani valamit? Nem sürgős, úgyhogy ha még várni kell (pl. megjelenésre), akkor várok. Most télen venném meg, legkésőbb január-februárban.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák