Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Kornel #118148 üzenetére

    Egyáltalán nem hiszünk ilyet, csak valóban nem érted mi a különbség a két megfogalmazás között. De akkor írom máshogy. Az az állításod teljesen helytálló, hogy tökmindegy 3G-n vagy 4G-n használod el a netedet, ez tökéletesen igaz, de az fals, hogy 4G-n hamarabb lefogy xy adatkeret. Nem attól fogy le hamarabb mert 4G-n használod. Attól már igen, hogy lehet többet használod, mivel gyorsabb, és adott idő alatt pl. több weboldalt tudsz megnyitni. Nem fog megnőni egy weboldal mérete csak mert 4G-n jön :N Ha netrádiót hallgatok annak is tökmindegy, hogy 3G vagy 4G, ez is igaz, de nem fog többet forgalmazni, csak mert éppen 4G-n jön. Vagy úgy gondolod, hogy 3G-n pl. 1 óra stream ~60Mb de ha 4G-t használsz ~80MB lesz? Mivel amit mondasz abból ez jön ki.

    "es elvezze 1 max. 2 napig a hypersebesseget, ezekkel a hatalmas adatcsomagokkal." - Na ez az ami hülyeség fals.

    (és csak úgy mellékesen, az elmúlt egy évben amióta 4G-n vagyok három problémás voip hívásom volt, 3G-n viszont gyakorlatilag kb. minden harmadik - negyedik. Felért egy lutrival.)

    Tovább én sem kívánom magyarázni, ha megérted akkor jó, ha nem, az nem az én problémám. :R
    (viszont ha egyszer kipróbálod lehet rájönnél hol beszélünk el egymás mellett)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák