Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Petykemano #37035 üzenetére

    Na én erre mindenképp szeretnék reagálni link
    05%ovn van a 470 eladás és 9.35%on a 1050TI miközben egy erősebb GPUról beszéünk.
    Én is nagybácsikája vagyok két kisfiúnak aj de szörnyú szó ez a bácsika szerintetek is ??? amiből egyik most ért a "PC-t szeretnék" időszakba és kérdezte tőlem milyen videókártyát vegyek. Hát mondom
    -Neked egy 570 az pont jó lesz.
    -De a barátomnak 1050TI van én is oyat akarok mondja.
    -De mondom az egy lassabb GPU és drágább is...
    -Nem baj Full HDre jó lesz az. és ragaszkodik a barátja tervéhez aki látta a youtuben hogy az a jóóóó..
    Na amikor a PR ilyen mértékben lemérgezi a tudatot és a youtubberek meg a influencerek így nyomják akkor ne csodálkozzunk....
    Adoredtől én ezen a videón nagyon csodálkoztam. Nem csak az árak miatt ha kis 7nm-es GPU lesznek és nem a "12nm-en átviszem a GPUmat kisebb tranzisztor de azonos szilícium méret helyett" akkor a kevesebb szilícium miatt az árak drasztikusan le is eshetnek...
    De ebben a videóban pont a lényeg a 3600G APU (20CU)
    ami értelmetlenné teszi 1060-ig mindent és ha kiadják egy csapás lesz a 2050Ti- re.
    NV azért van csapdában mert végletekig eltolta a kártyaosztályokat a fejekben.
    A következő 200 ezres kártyája nem veri meg a 2080Tit...
    Az olcsósításnak nem csak az APUkban van helye de az Adored árak GPUra azok elszálltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák