Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Abu85 #19725 üzenetére

    Az előző hozzászólásomba szerettem volna, de sajnos lejárt a szerkesztési idő.

    A kisebb stúdiók pont, hogy rosszul járnának a DX12-vel, mert náluk a legfontosabb a játékosbázis megtartása, illetve új játékosok szerzése, ezt Windows 10 exkluzivitással lehetetlen elérni. Ráadásul ugye a Vulkan nem csak régebbi Windows OS-ekre, hanem, Linux-ra is elérhető. A Croteam-nek ez nagyon fontos, ahogy a legtöbb kis stúdiónak is. Az is érdekes, hogy az id Software motorprogramozói is értelmetlennek találja a DX12-t Vulkan mellett, azért, mert ők is fontosnak tartják a több OS-en való elérhetőséget és ebben igazuk is van.
    Amúgy valószínűsíthetően a FWH is be fog állni majd a Vulkan mögé pont az előbb említett okok miatt.

    #19794 Abu85: "Én nem láttam, hogy frissítették volna a Vulkan leképezőt a megjelenése óta."
    Na látod, ez a baj. Kapott azóta kb. fél tucat frissítést, de ne zavarjon! Jelenleg is a béta branch-ben van a legújabb build, ami további optimalizációkat takar.

    A D3D11-hez képest 20-30%-ot szeretnének nyerni, legalábbis februárban még ez volt Dean célja és azóta ezen nem módosított.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák