Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    Már egy ideje ment a videó amikor kezdtem belenyugodni hogy 1 kártyával érkeznek. Nem rossz, végül is beérték a 3080-ast, persze a független tesztek majd még eldöntik. Utána a 6800-ast még bemutatta a tag, király, ár is jó. 2 kártya mint tavaly a 5700 - 5700XT, ez a módi. Aztán amikor Lisa visszakapta a szót eszembe jutott hogy a Zen 3 bemutató végén is volt még 1 porci amit bemutatott, az abszolút csúcs. Szóval amikor belekezdett már óriási volt a mosolyom. Aztán láttam hogy a dián a 3090-es ellen megy, aztán megláttam az árat, akkor már itt nevetgéltem magamban a lakásban home officeban mint egy hülye. Na nem mintha engem érintene, 1 éves az 5700-asom és tökéletesen elég még innen 2 évig, főleg hogy 1080p-ben használom. Ami még számomra érdekesség hogy 2022-re már belengették a Navi 3-at, na az lesz az én kövi generációm. Ráléptek az RDNA-val a Ryzen féle útra. Egy új generációs termék amit évről évre csiszolnak a konkurencia ellen. Fogalmam sincs hogy a két óriás ellen hogy sikerült felvenni a harcot ilyen eredményesen, erről szívesen megnéznék egy 1 órás előadást valami hozzáértő személytől. Kíváncsi leszek az alsóbb szegmensre illetve arra hogy az árakat hogyan fogja befolyásolni, a használt piacon is. Jelenleg a ref 5700-as kb nem kapható itthon, azért az árért amit fizettem 5600XT-t kapnék, ok, nem ref-et. Totálisan beálltak az árak VGA szinten. Jelenleg a laikus ismeretségi körben nem tudnék nyugodt szívvel PC építést ajánlani ha csak játékról van szó, és limitált a ráfordítható pénz, pláne a kanyarban lévő konzolgeneráció árnyékában. Viszont jövőre ha bemutatkoznak a kisebb kártyák, árban egymással versenyezve, megint lehet majd jó budget gépeket összerakni csak ezúttal nem 1080p-re, hanem 2k-ra.

Új hozzászólás Aktív témák