Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz Fandango #46071 üzenetére

    Lányos zavarodban, mondhatnál egy két szót, hisz ebben a témában te vagy a mester! :R ;]

    (#46070) Fotonhámozó: Nagy :R . Amúgy ez eleve nem centrikusan volt megépítve, ötvenessel ügyeskedtem, kikaptam a gépet a táskából léptem pár lépést aztán lőttem mert tudtam, hogy úgy is crop-lesz.. :B Amúgy beteg ez az épület van benne téma. :Y El rohangáltam volna még ott fél órát egy 14-24mm essel. Beteg volt az építész! :DDD (Myzeil)

    (#46072) Balinov: :R :R

    Képekhez: Zokni, levél obi próbának jó, nem látok bennük semmit.
    Powerscourt Kastely: tetszik a kompó, színek és az élesség furcsa... éles de olyan mintha az élek el lennének mosva, nekem a színek sem klappolnak de ez lehet egyéni.. :) +figyelj! a fákon nagyon látszik a szelektív expo visszahúzás pontosabban festegess! :DDD

    Sugarloaf hegy: Tényleg jó lenne de szeríntem szűk alul és nagyon zavar, hogy nem szimmetrikus, a lépcső kerülhetett volna középre.

    3 generacio: Nekem ez olyan semmilyen.. Megnéztem volna egy alsóbb perspektívából így túl átlagos a nézőpont... :R

    Csavar: Ez egy miniatűr kastély lefotózva? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák