Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz torzo #45526 üzenetére

    koszi torzo & jjeahh.

    en imadom Wicklow-t, itt is van ugy 1 oranyi kocsiutra (vagy meg annyira se) csak utobbi 1-2 evben ritkan jutunk el, mig korabban akar minden masodik 7vegen is felugrottunk.

    A tavasnal tenyleg szerencsetlen a kompo, mar korabban is probalkoztam - meg D5000-el, akkor is UWA-ert kialtott, ami azota sincs.. Nincs mese, panoramat kellett volna loni, nem kapkodni. Vagy feltekerni a 30as sigma helyett az O1250-et.. :W Itt egy pano, az egyik 500+ meter magas hagorol amugy. de ez meg nekem nem else (mondjuk ezt asszem pont ORF-bol, ICE-vel toltam ossze, aztan a kimeneti TIFF-et szerkesztettem LR-ben

    Kapkodas amugyis visszakoszono elem, ha eljutunk valahova ritkan van nyugodt 5percem egy adott helyszinre, kepre, kiccalad var a kocsiban, osvenyen,stb..hogy gyeremarapabazze! :DDD

    Ballinastoe-nal, a jobblegszelso zolt erdosavba belevagason kivul szerintetek mi a gond a komponalassal? En ezt latom hibanak, ill. a felso reszen a zord felhok feletti vilagos reszt kellett volna lehet nem belekomponalni, meg esetleg az aljat ugy, hogy az az autout a kep balalsojabol induljon

    Torzo, neked kulon kerdes. utomunkaval a te szajizednek melyik resz nem tetszik? Tenyleg csak a velmenyed erdekel.

    Mindenestre koszi az eddigi velemenyeket is! :R

    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák